Tarnowo Podgórne, Cicha

Dom jednorodzinny piętrowy w spokojnej, zielonej lokalizacji w sercu Tarnowa Podgórnego, na ul. Cichej.

Dom realizowany z gotowego projektu.

Intymność domownikom zapewnia lokalizacja domu na działce - cofnięta linia zabudowy, tak, że wtapia się on w okoliczną zieleń, z dala od okien sąsiadów.

Architektura prosta, nowoczesna, zgrabnie komponująca się z przestrzenią. Dom dobrze doświetlony szerokimi oknami. Jasny podział na strefę dzienną na parterze i nocną - trzy pokoje sypialne na piętrze.

wykończenie wnętrza

Wewnątrz ściany wykończone są tynkami maszynowymi, posadzka betonowa, wylane betonowe schody, instalacje wewnętrzne - elektryka, TVsat, domofonowa, ogrzewanie, woda, kanaliza oraz gaz. Okna posiadają rolety zewnętrzne, na parterze wszystkie elektryczne. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz w łazience na piętrze. Przygotowanie wyjścia od instalację fotowoltaiczną. Ocieplenie zew. styropianem 20cm a wewnątrz pianką PUR również 20cm.

wykończenie zewnętrzne

Dom wykończony jest w standardzie deweloperskim, wymurowany z pustaków szlifowanych o grubości 25 cm, co minimalizuje możliwość występowania mostków termicznych. Na zewnątrz ocieplony i otynkowany, dach pokryty wysokiej jakości blachą RUUKKI - maxi classic na wysoki rąbek, okna PCV w kolorze srebrny popiel, parapety zewnętrzne.

zestawienie powierzchni

Parter: 53,26m2 / 56,28m2:
Piętro: 49,50m2 / 58,13m2:
Stryszek: :