NSProjekt to rodzinna firma zajmująca się budowaniem i organizacją budowy domów od podstaw do stanu deweloperskiego.

doświadczenie
solidność
uczciwość
i pasja

te słowa zwięźle określają nas i sposób naszego działania

co znaczy rodzinna firma?

Natalia Dolata - Golczak

Sebastian Golczak

Stanisław Golczak

Żona, matka, córka. Pierwsze szlify budowlane zdobyła już jako nastolatka w firmie DOL-ART - wykonawstwo i wykończenie wnętrz (m.in. Muzeum Farmacji w Poznaniu), kolejno samodzielnie projektowała i prowadziła wykonanie dwóch biur szwedzkiej firmy Moderna oraz PlayeMotion. Zajmuje się również organizacją i produkcją wydarzeń i zarządzaniem projektami głównie w sektorze kultury (ostatnio Kluboksięgarnia Głośna oraz trzy projekty w ramach konkursu Centrum Warte Poznania).

Mąż, ojciec, syn. Spec od drewna oraz pokryć dachowych. Zajmował się wycenami i realizacją projektów związanych z wykonawstwem różnych rodzajów dachów w firmie WA.SZ.DACH. Z zawodu i zamiłowania leśnik - pracuje w Lasach Państwowych jako specjalista do spraw ochrony przyrody. Zagadnienia związane z wykorzystaniem drewna to jego domena.

Syn, wnuk - przyszły kierownik budów :) - nasz doskonały organizator czasu.

Do naszej rodziny zaliczamy też wspaniałych przyjaciół i fachowców, zajmujących się budową domów, specjalistów od spraw dekarskich, kierowników budów, inżynierów elektryków, którzy skrupulatnie czuwają nad naszymi inwestycjami.

Zapraszamy do współpracy!