DASZEWICE - Wierzbowa

Jest to dom w zabudowie bliźniaczej - dwulokalowej. Biała elewacja z grafitowymi elementami idealnie odbijają się od zielonej ściany olch na tyłach domu.

.

Architektura budynku to połączenie nowoczesnej prostoty i elegancji doskonale pasującej do otoczenia. We wnętrzu domu zastosowany został funkcjonalny podział na strefę dzienną – parter z salonem, kuchnią i jadalnią oraz strefę nocną - piętro z sypialniami.

Każdy lokal (o powierzchni całkowitej 114m2) składa się z przestronnego salonu z przygotowanym miejscem na kominek oraz bardzo ustawnej kuchni z dużą jadalnią, łazienki (z miejscem na prysznic), przedsionka wejściowego z miejscem na szafę oraz holu - komunikacji na parterze. Na piętrze mamy trzy obszerne sypialnie - największa z możliwością zabudowy garderobą, łazienkę oraz korytarz - komunikację z wejściem na duży stryszek (ok. 28m2). Ponadto do każdego domu przylega ogród o powierzchni ok 380m2.

wykończenie wnętrza

Wykończenie wnętrza: tynki maszynowe, schody i posadzka betonowa, okna PCV z roletami zewnętrznymi (w salonie rolety elektryczne), okna dachowe firmy Fakro. Zainstalowane grzejniki stalowe, w łazienkach dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Dopełnieniem instalacji grzewczej jest piec gazowy. W całości została przygotowana instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna pod założenie armatury + instalacji alarmowa, domofonowa oraz TV sat (w każdym pokoju).

wykończenie zewnętrzne

Wykończenie zewnętrzne: dach pokryty dachówką cementową Brass z rynnami, parapety, ocieplenie styropianem 15cm + tynki akrylowe, wybrukowane wejście oraz chodnik do furtki - w standardzie (podjazd i terasy wg indywidualnych życzeń klientów). Ogrodzenie z siatki plecionej na tyłach i bokach domu, z frontu siatka panelowa, brama i furtka z podejściami elektrycznymi). Na życzenie klientów - dwustanowiskowe wiaty po bokach domu.

zestawienie powierzchni

PARTER: 58.23m2:
PIĘTRO: 55.88m2:
STRYSZEK: ok. 28m2: