DACHOWA - Sportowa

Piękny, duży dom w dogodnym położeniu.

Architektura budynku została pomyślana tak, by "zgubić" duże gabaryty domy - pozostawić go smukłym i zgrabnym. We wnętrzu - funkcjonalny podział na strefę dzienną i nocną.

Każdy lokal o powierzchni 139,1 m2 składa się z 4 pokoi (w tym jedna sypialnia z garderobą) z dużym salonem i przestronną kuchnią z jadalnią, dwoma łazienkami, przedsionkiem wejściowym oraz dwoma holami. Na tyłach domu znajduje się balkon i duży taras. Dom posiada poddasze o powierzchni ponad 36 m2.

wykończenie wnętrza

Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan i gazową z piecem i grzejnikami + ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Dom przygotowany jest do założenia instalacji alarmowej, domofonowej oraz TV (w każdym pokoju). Ściany wykończone tynkiem maszynowym, posadzki i schody betonowe.

wykończenie zewnętrzne

Każda działka posiada rozległy, wydzielony ogród na tyłach domu. Ogrodzenie typu siatka po bokach i z tyłu domu. Od frontu brama i furtka panelowa. Zamontowano rolety zewnętrzne i parapety. Ocieplenie styropianem i tynki akrylowe, wybrukowane wejście, taras i wjazd - indywidualnie.

zestawienie powierzchni

PARTER:
PIĘRO:
STRYSZEK: ok 36m2: