DACHOWA, Cisowa

Inwestycja - 3 domy dwulokalowe. Sześć szczęśliwych rodzin.

Wszystkie domy zarezerwowane.

Dom przestronny i funkcjonalny. Klasyczna elewacja z szerokimi wykuszami od frontu i tyłu domu. Eleganckie połączeniem struktury tynku z drewnianymi elementami.

Lokale wygodnie podzielone są na dwie strefy: dzienną na parterze i nocną na piętrze. Jeden lokal o powierzchni użytkowej ok 101m2, a ponad 105 m2 powierzchni całkowitej składa się z przestronnego salonu, kuchni z jadalnią, łazienki i holu na parterze oraz trzech dużych pokoi sypialnych (jedna z możliwością zabudowy garderoby), łazienki oraz korytarza na piętrze. Dodatkowo dom ma spory stryszek do zagospodarowania (ok. 22m2).

wykończenie wnętrza

Wnętrze wykończone tynkami maszynowymi, schody i posadzka betonowa, izolacja pianką PUR oraz płyta nida-gis na sufitach piętra + schody amerykańskie na strych. Lokal wyposażany jest w: okna PCV z roletami zewnętrznymi we wszystkich oknach (w salonie rolety elektryczne). Dom przygotowany jest do założenia instalacji fotowoltaicznej, alarmowej, domofonowej oraz TV sat (w każdym pokoju). Instalacja elektryczna, wod-kan oraz centralnego ogrzewania jest już w całości przygotowana łącznie z pompą ciepła.

wykończenie zewnętrzne

Do każdego z lokali osobno przynależy działka/ogród o wielkości ok od 394-410m2. Działka jest ogrodzona siatką na tyłach i z boku budynku.Dom posiada parapety zewnętrzne, okna trzyszybowe, pięciokomorowe z roletami zewnętrznymi oraz drzwi zewnętrzne dobrane kolorystycznie tak, by tworzyły spójną estetycznie całość z elewacją budynku.

zestawienie powierzchni

Parter:
Piętro:
stryszek: 22m2:

uwagi

Budowa rozpoczęta. Na tym etapie istnieje możliwość konsultacji indywidualnie zaaranżowania wnętrza.