Czołowo, Zwierzyniecka

Oferujemy Państwu dom bliźniaczy dwulokalowy z dużymi ogrodami (ponad 500m2 dla każdego lokalu!). Piękna okolica - nad samym jeziorem, blisko terenów rekreacyjnych, lasu. Pieczołowitość i solidność wykończenia.

UWAGA! Dostępna jedynie lewa połówka.

Funkcjonalny, piękny dom z szerokimi wykuszami od frontu i tyłu, eleganckie połączenie struktury tynku z drewnianymi elementami. Przestronne wnętrza z możliwością własnej aranżacji.

Dom podzielony jest na dwie sfery: dzienną na parterze i nocną na pięrze. Jeden lokal o powierzchni 115 m2 powierzchni użytkowej, a 122 m2 powierzchni całkowitej, składa się z przestronnego salonu, kuchni z jadalnią, łazienki i holu na parterze oraz trzech dużych pokoi sypialnych, łaienki oraz korytarza na piętrze. Dodatkowo dom ma spory stryszek do zagospodarowania.

wykończenie wnętrza

Wnętrze wykończone tynkami maszynowymi, schody i posadzka betonowa oraz płyta nida-gis na sufitach piętra + schody amerykańskie na strych. Lokal wyposażany jest w: okna PCV z roletami zewnętrznymi we wszystkich oknach (w salonie rolety elektryczne), ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Dom przygotowany jest do założenia instalacji alarmowej, domofonowej oraz TV sat (w każdym pokoju). Instalacja elektryczna, wod-kan oraz centralnego ogrzewania jest już w całości przygotowana łącznie z grzejnikami i piecem gazowym.

wykończenie zewnętrzne

Do każdego z lokali przynależy działka/ogród o wielkości ok. 500 m2. Działka jest ogrodzona siatką na tyłach, a od frontu panelową bramą i furtką. Dom spełnia nowe normy termiczne dotyczące okien i doboru odpowiedniego styropianu, czyli jest doskonale docieplony i zaizolowany.

zestawienie powierzchni

Parter - 58,62:
piętro - 53,63 / 57,40:
stryszek - ok. 24m: