CZAPURY, Lipowa

Kupujący nie płaci PCC!

Uwaga! Została lewa połowa domu.

Jest to klasycznie piękny dom z szerokimi wykuszami od frontu i tyłu domu oraz eleganckie połączenie struktury tynku z drewnianymi elementami. Przestronny, funkcjonalny dom dla każdego.

Dom wygodnie podzielony jest na dwie sfery: dzienną na parterze i nocną na pięrze. Jeden lokal o powierzchni użytkowej 101m2, a ok 105 m2 powierzchni całkowitej składa się z przestronnego salonu, kuchni z jadalnią, łazienki i holu na parterze oraz trzech dużych pokoi sypialnych (jedna z możliwością zabudowy garderoby), łazienki oraz korytarza na piętrze. Dodatkowo dom ma spory stryszek (ok. 22m2) do zagospodarowania.

wykończenie wnętrza

Wnętrze wykończone tynkami maszynowymi, schody i posadzka betonowa oraz płyta nida-gis na sufitach piętra + schody amerykańskie na strych. Lokal wyposażany jest w: okna PCV z roletami zewnętrznymi we wszystkich oknach (w salonie rolety elektryczne), ogrzewanie podłogowe w łazienkach i na całym parterze. Dom przygotowany jest do założenia instalacji alarmowej, domofonowej oraz TV sat (w każdym pokoju). Instalacja elektryczna, wod-kan oraz centralnego ogrzewania jest już w całości przygotowana łącznie z grzejnikami i piecem gazowym.

wykończenie zewnętrzne

Do każdego z lokali osobno przynależy działka/ogród o wielkości ok 337 m2. Działka jest ogrodzona siatką na tyłach, a od frontu panelową bramą i furtką. Dom wyposażony jest w parapety zewnętrzne, okana trzyszybowe (5-komorowe) z roletami, drzwi zewnętrzne - kolorystycznie dobrane tak, by tworzyły spójną całość z bryłą budynku. Działkę wyrównujemy ziemią na całej powierzchni.

zestawienie powierzchni

PARTER - 52,59m2:
PIĘTRO: 52,38 / 48,40m2:
STRYSZEK: ok 22m2:

uwagi

Inwestycja jest zakończona, czekamy na podłączenie wody i gazu.